Záleží mi na tom, aby si zákazníci své kosmetické ošetření užili.

Kosmetické ošetření obličeje a dekoltu

Ošetření zahrnuje diagnostiku pleti, povrchové čištění pleti, peeling, hluboké čištění pleti, kosmetickou masáž obličeje a dekoltu, aplikaci masky a poradenství. Součástí ošetření může být odstraňování nežádoucího ochlupení, úprava obočí, barvení řas a obočí nebo jiné doplňující kosmetické úkony.

Výběr typu kosmetického ošetření je vždy individuální, zakládá se na výsledku diagnostiky pleti a také na zvyklostech a přáních klienta nebo klientky. Pomocí profesionálního kosmetického ošetření lze řešit problémy s problematickou pletí. Pravidelné kosmetické ošetření příznivě ovlivňuje a zpomaluje procesy, které v pleti přirozeně probíhají v průběhu života. Pozitivně motivuje k pravidelnosti a pečlivosti při domácí kosmetické péči. Profesionální kosmetické ošetření je vhodné absolvovat pravidelně jedenkrát za měsíc.

Stavy, kdy nemůže být poskytnuto kosmetické ošetření je mnoho. Obecně to jsou všechna onemocnění kůže v akutním stavu (například opar, ekzém nebo jiné bakteriální nebo infekční onemocnění kůže, které vyžaduje ošetření lékaře). V těchto případech je nutné s návštěvou kosmetického salonu počkat do té doby, než bude onemocnění za vámi.

Délka trvání takového kosmetického ošetření je 90 minut a jeho součástí je třicetiminutová kosmetická masáž obličeje a dekoltu.

Kosmetické ošetření metodou radiofrekvence

Radiofrekvenční vlny – zdrojem radiofrekvenčních vln je například střídavý proud. V případě radiofrekvence, která se aplikuje z kosmetického nebo léčebného důvodu, je napětí transformováno na nízké hodnoty. Jednotka počtu kmitů za sekundu se nazývá hertz (Hz). Radiofrekvenční vlny kmitají rychlostí nejméně 20 000 kmitů za sekundu (20 Khz). Většina přístrojů, které se používají v kosmetice a lékařství, vytváří vlny v řádech desítek milionů kmitů za sekundu (MHz).

Při kosmetické radiofrekvenci působíme na kůži a podkožní tukovou vrstvu, a proto ji označujeme jako neinvazivní radiofrekvenci. Po přiložení radiofrekvenční hlavice na povrch kůže působí radiofrekvenční vlny na některé molekuly v kůži a podkoží tak, že dojde k jejich rozkmitání, což zapříčiní vznik tepla. Tento cílený tepelný účinek působí příznivě na řadu procesů v kůži a podkoží. Radiofrekveční přístroj je účinný v úrovni pokožky, škáry a částečně podkožní tukové vrstvě. Tento typ přístroje působí na obnovu kolagenních vláken, čili má vliv na pevnost a pružnost kůže, dle typu ošetření má radiofrekvence příznivé účinky také na redukci podočních váčků, vrásek, zjemňuje pokožku, sjednocuje pigment a tvaruje kontury.

Ošetření přístrojem pro kosmetickou radiofrekvenci je zakázáno nebo je povoleno jen na doporučení ošetřujícího lékaře v těhotenství, při kojení, při autoimunitním onemocnění, při aplikaci butulotoxinu, výplní nebo perorálních retinoidů ukončené před méně jak 6 měsíci, při dermabrazi, chemickém peelingu nebo laserovém ošetření méně jak 3 týdny při ošetřením, při aplikaci retionidů na kůži před méně jak 2 měsíci, při ukončené jiné radiofrekvenční kůře v místě ošetření před méně jak 3 měsíci, při těžších formách cukrovky, při probíhající celkové infekci nebo infekci v místě aplikace, při imunosupresivní léčbě, při onkologickém onemocnění, při těhotenství a kojení, 7 dnů po opalování na slunci nebo v soláriu, při psychózách.

Na toto ošetření není nutné se nijak připravovat. Ošetření je velmi příjemné a relaxující, po přiložení aplikační hlavice budete pociťovat na pokožce příjemné teplo. Po ošetření může kůže lehce začervenat a mírná intenzita začervenání může přetrvat až 24 hodin. Nelze vyloučit otok mírné intenzity, která však bývá pro okolí nepatrný a mizí do 24 hodin.

Po tomto typu ošetření je nutno se vyvarovat následujících činností po dobu nejméně 48 hodin: opalování na slunci nebo v soláriu, nadměrné fyzické zátěži a stresu.